Superblog o ucieczce na wieś
47
page-template-default,page,page-id-47,theme-bridge,bridge-core-3.0.7,qi-blocks-1.2.5,qodef-gutenberg--no-touch,woocommerce-no-js,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.6.6,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-29.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-8015,elementor-page elementor-page-47

Współpraca

Możemy współpracować z przyjemnością. Twoja marka i my, Ania i Jacek.

Zawodowo, przez wiele lat, przed ucieczką na wieś, zajmowaliśmy się dziennikarstwem, zarządzaniem podmiotami gospodarczymi, marketingiem, PR i mediami społecznościowymi. Rozumiemy więc jakie cele stawiają sobie współczesne marki i jakie efekty chcą osiągać. Współpraca musi dawać korzyści obu stronom, obie strony powinny dzięki niej rozwijać się i mieć poczucie satysfakcji z dobrze wykonanej roboty. To dla nas jasne.

Możemy nie tylko zaplanować, przygotować i przeprowadzić skuteczną kampanię reklamową z użyciem naszego bloga i z wykorzystaniem naszych umiejętności oraz licznych doświadczeń, ale też sprawić, by radość z niej czerpali nasi Czytelnicy. Ich zadowolenie i poczucie pewności, że nic tu nie ma prawa być naciągane, jest dla nas najważniejsze. 

Na blogu Niebo Za Miastem pokazujemy świat realny, nie cukierkowy. Chcemy pomagać ludziom, którzy zamierzają wiele zmienić w swoim życiu – od miejsca zamieszkania począwszy, a skończywszy na zmianie sposobu i tempa życia, odżywiania, pracy. W tych przestrzeniach czujemy się najlepiej. Udostępniamy informację, wiedzę, sprawdzone produkty, własne doświadczenia i pomysły.

Reklamę, kampanię, sesję fotograficzną, recenzję, test i każdy tekst o charakterze marketingowym możemy przygotować bardzo szybko i profesjonalnie.

Tworzymy dobry content, ponieważ content is king. To slogan, ale się sprawdził.

_______________________________

Zastrzegamy, że do współpracy z markami podchodzimy  selektywnie. Wybieramy tylko te, które są gwarancją biznesowej solidności, które dobrze służą rozwojowi człowieka i na pierwszym miejscu stawiają utrzymywanie przyjaznych relacji z konsumentami. To ważne, bo nie chcemy być słupem reklamowym pełnym pustego, trywialnego przekazu. Nasz Czytelnik musi wiedzieć, że obcuje z najlepszymi produktami, najlepszymi tekstami i rzetelną informacją o produkcie.

Nie promujemy używek i parafarmaceutyków. 

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami i naszym blogiem – pisz na adres mailowy: niebozamiastem@gmail.com.

Jeśli blog nie mieści się w profilu Twojej marki – poleć go innym. Z przyjemnością im pomożemy. 🙂

STATYSTYKI

Nie jesteśmy blogiem z wieloletnią historią, więc nie mamy jeszcze milionów czytelników, fanów, ale rozwijamy się bardzo szybko. Na koniec trzeciego miesiąca naszej obecności na rynku mamy już ponad 18800 użytkowników i ponad 79000 odsłon, ze średnim czasem 3,44 minut spędzanych na blogu. Zgromadziliśmy 1400 followersów na Instagramie i prawie 1500 na Facebooku. Każdego dnia przybywa nowych Czytelników i sympatyków. Wśród Czytelników bloga przeważają kobiety (91,9%), zdecydowana większość z nich (84,7%) to osoby w wieku 25-54 lata; najliczniejsza (35,5%) grupa to osoby w wieku 35-44. Pełne dane z Google Analytics udostępniamy na życzenie Klienta.

Będziemy takie informacje podawali tu średnio raz w kwartale, ale w pierwszym okresie – zawsze na początku miesiąca. Żeby zyskać wiarygodność w Waszych oczach.

Możemy rozwijać się razem. Chcemy i lubimy rozwijać się razem z markami! 

Serdeczności,

Ania i Jacek