Wesołych Świąt, Kochani!

No i dotrwaliśmy… Wszyscy cali i zdrowi? Przygotowani na najlepsze? Doprezentowani? Głodni?

Przypomnijcie sobie starą prawdę: święta, święta i po świętach. Zanim więc weźmiecie głęboki oddech, że już nareszcie po wszystkim, przyjmijcie życzenia od nas. 10 najlepszych życzeń prosto z Nieba! Czego życzymy?

 

? Po pierwsze wolności. Od chorób, głupoty, polityki, katastrof globalnych i indywidualnych.

? Po drugie radości. Żeby nam się i Wam się: ……………. tu można dopisać indywidualne powinszowania 🙂

? Musi być po trzecie. Życzymy Wam świeżego powietrza, zieleni przed oczami, dobrego odpoczynku i przespanych nocy pełnych snów i marzeń.

? Po czwarte życzymy Wam serdeczności, czułości, miłości, braterstwa, mądrości i otwartości. Kosztowności już Wam nie życzymy – o kosztowność zatroszczył się rząd i trzeba przyznać, że dobrze mu wyszło.

? Na miejscu piątym życzymy Wam Jingle Bells i Merry Christmas Everyone! Żebyście nadal czuli tę sklepowo-radiową, nieskrępowaną, subtelną, świąteczną atmosferę, którą tak szczerze uwielbiamy 🙂

? Po szóste będzie nam miło życzyć Wam miłości. Powtarzamy tutaj częściowo życzenie nr 4, ale dobrego nigdy za wiele. Miłości, Kochani, Miłości!

? Po siódme: życzmy sobie bogactwa. Wszelkiego. Duchowego. Materialnego. Naturalnego. Narodowego. Wedle uważania.

? Teraz ósme, ważne. Życzymy Wam świętego spokoju. Żeby się, kiedy przychodzi na to właściwa pora, wszyscy od Was odkrochmalili. Na co najmniej godzinę albo tydzień. Ma być cisza, mnóstwo ciszy i zero zawracania głowy – kiedy tylko chcecie!

? Życzenie dziewiąte: pogody ducha. Uśmiechu od ucha do ucha i z powrotem. Zawsze, nawet w najczarniejszej, złej godzinie. Nigdy nie traćcie optymizmu. Niech Wasze szklanki zawsze będą do połowy pełne!

? I po dziesiąte: nawzajem! Wiemy, że dobrze nam życzycie, więc odwzajemniamy się tym samym.

 

RADOSNYCH ŚWIĄT! Prezentów! Całusów (przez maseczkę)! Dystansu! Oddechu! Szaleństwa! 

Czekamy na pierwsze osiem gwiazdek i świętujemy. Z barszczem/uszkami na początek.

Wasi kochający

Ciocia Ania i Wujek Jacek

Podziel się:
Brak komentarzy

Zostaw komentarz